ЯК ПРОХОДИТЬ ПРИЙОМ

Збір анамнезу (захворювання та життя пацієнта)

Де болить і як, чим провокується больовий синдром, у який час доби і в якому положенні біль проявляється сильніше, якими емоціями супроводжується, який загальний емоційний стан, наявність хронічних та інших захворювань, перенесених травм і операцій за весь період життя людини.

Ця інформація дає можливість оцінити поточний стан пацієнта до початку огляду та визначитися з можливою причиною захворювання.

Ознайомлення із результатами додаткових обстежень. (якщо такі у пацієнта є)

Результати лабораторних досліджень, результати МРТ, КТ, рентгенівські знімки, виписи з амбулаторних карток, висновки лікарів-фахівців. Результати цих досліджень не несуть першорядної значущості, тому й називаються додатковими. Але вони дозволять отримати більш точну інформацію про наявні порушення та об’єктивізувати попередню оцінку стану пацієнта.

Об’єктивний огляд.

Візуальний огляд. Виявлення зміни фізіологічних вигинів хребта, положення кінцівок. Проводиться оцінка становища тіла пацієнта у просторі, визначення усунення центру тяжкості та значимого при цьому порушення регіону. Зіставлення отриманої інформацією (анамнезу, додаткові дослідження) з даними об’єктивного огляду.

М’язове тестування. Оцінюється загальний тонус мускулатури, нормотонічність органоспецифічних м’язів, проводиться підготовка м’язової системи до роботи. Це дозволяє виявити ланцюжок дисфункцій в організмі, встановити пріоритетну проблему з якою в даний момент часу потрібно працювати.

(За наявності показань) визначається значимість метаболічного синдрому (порушення обміну речовин організму) у ланцюжку дисфункцій (порушень), що призвели до виникнення м’язового дисбалансу і, як наслідок, порушення постави та больового синдрому. Робиться це за допомогою мануального м’язового тестування з використанням гомеопатичних нозодів.

Отримавши всю необхідну інформацію про стан здоров’я пацієнта, складається план лікування та доводиться до Пацієнта.

Тривалість курсу лікування залежатиме від індивідуальних особливостей кожного конкретного організму та правильності виконання рекомендацій.

Частота та періодичність відвідувань залежить від клінічної симптоматики, з якою людина звернулася, правильності та своєчасності виконання рекомендацій.

У середньому, для зменшення вираженості або повного усунення больового синдрому, потрібно від 2 до 5 процедур. У деяких випадках більше.

Як тільки вираженість клінічної симптоматики зменшується і у Пацієнта відзначається позитивна динаміка, кількість процедур зменшується до 1 разу на 2-4 тижні.

Далі, з метою профілактики захворювань, рекомендуються відвідування лікаря-кінезіолога 1 раз на три, шість, дванадцять місяців.

Сайт створено студією STUDIAWEB